Projektowanie

W ramach naszych usług oferujemy projekty budowlane oraz wykonawcze obiektów przemysłowych i mieszkalnych. Możemy pochwalić się realizacją ponad kilkuset projektów konstrukcji hal, wiat, basenów, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Jako specjaliści od konstrukcji współpracujemy z wieloma znanymi pracowniami architektonicznymi w całej Polsce.

Wykonawstwo konstrukcji

Naszą specjalizacją jest zarówno produkcja, jak i montaż konstrukcji stalowych. Tak szeroki zakres usług zapewnia ciągły rozwój oraz dążenie do optymalizacji wykonywanych konstrukcji. Posiadany certyfikat zakładowej kontroli produkcji wg PN-EN1090 jest gwarantem najwyższej jakości wykonania.

Hale stalowe

Konstrukcje stalowe wyróżniają się trwałością, szybką realizacją i zastosowaniem nowoczesnych technologii. Stąd też większość inwestorów decyduje się na tego typu rozwiązania. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, instytucji, organizacji oraz osób prywatnych, które poszukują wykonawców zajmujących się projektowaniem oraz wykonujących hale stalowe.

Hale stalowe – kompleksowa obsługa

Wyróżnia nas wszechstronne działanie – przygotowujemy projekt, produkujemy konstrukcje oraz montujemy hale stalowe. Wykonujemy konstrukcje hal stalowych na potrzeby organizacji z sektora budownictwa przemysłowego i powszechnego. W zakres naszych usług wchodzą również konstrukcje stalowe o nietypowym i jednostkowym przeznaczeniu, np. wiaty.

Konstrukcje stalowe o najwyższym standardzie

Produkujemy i montujemy hale stalowe wyróżniające się najwyższą jakością na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji oraz montażu opracowaliśmy najdogodniejsze rozwiązania użytkowo – wykonawcze hal. Wytwarzane przez nas konstrukcje stalowe spełniają najbardziej rygorystyczne normy, wyróżniając się na rynku niską ceną oraz wysokim bezpieczeństwem.

 

Hala stalowa – lekka konstrukcja, optymalny budżet

Projektujemy i wykonujemy hale stalowe z zastosowaniem elementów kratowych w technologii LIGHT Konspekt©. Lekka konstrukcja stalowa oraz niewygórowany budżet – to elementy wyróżniające ten system. Rozwiązanie zawiera gotowe komponenty, m.in. słupy, dźwigary dachowe, płatwie. Do popularnych opcji zalicza się też konstrukcja hali stalowej przystosowana pod zabudowę suwnic (technologia CRANE Konspekt©).  Wariant ten wiele zalet. Wśród głównych należy wymienić mniejsze zużycie materiału. Ponadto takie konstrukcje stalowe wzmacnia się belkami. Dzięki temu hala stalowa cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Aby konstrukcje stalowe charakteryzowały się funkcjonalnością, a także były zgodne z profilem przedsiębiorstwa, należy starannie dobrać materiały i zastosowane technologie. Śląsk to rejon, w którym znajduje się wiele z naszych realizacji. Za każdym razem wspieramy Klientów w wyborze odpowiednich rozwiązań. Inwestorzy mogą również samodzielnie obliczyć przybliżony koszt budowy hali stalowej, korzystając ze specjalnego kalkulatora.

Hale i konstrukcje stalowe dopasowane do potrzeb inwestorów

Wykonujemy konstrukcje stalowe o różnorodnym przeznaczeniu. Wiele z nich mieści się na terenie miasta Katowice. Oferta INDUSTRIAL Konspekt© skierowana jest do zleceniodawców, którym zależy na specjalistycznych projektach przygotowywanych na indywidualne zamówienie. W ramach usługi realizujemy m.in. wiaty, pomosty technologiczne, kładki, estakady, podesty, klatki schodowe i ciągi komunikacyjne, ekrany akustyczne.

W naszym portfolio mieszczą się również obiekty dedykowane rolnikom, a także zoptymalizowane pod względem kosztowym. Dużym zainteresowaniem cieszy się hala stalowa w systemie ROOF Konspekt©. Rozwiązanie polega na tym, że konstrukcja stalowa dachu jest dostarczana przez naszą firmę, a pozostałe prace inwestor wykonuje we własnym zakresie. Z takiego wariantu korzystają również przedsiębiorstwa budowlane poszukujące podwykonawców.

Co ważne, od wielu lat współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi. Hala stalowa zrealizowana na podstawie przemyślanych i oryginalnych projektów odznacza się nieprzeciętnym designem i wysokim standardem (HIGH STANDARD Konspekt ©). Przygotowujemy również rzuty salonów samochodowych, biurowców, gabinetów, domów oraz rezydencji.

Hale stalowe – nasze realizacje

Dysponujemy kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Aby sprawdzić, czym wyróżnia się hala stalowa wykonana według naszych wytycznych, zachęcamy do obejrzenia zakończonych przez nas realizacji. Zapewniamy kompleksowe podejście – integracja pracowni projektowej oraz firmy budowlanej sprawiają, że oferowana przez nas konstrukcja stalowa charakteryzuje się funkcjonalnością, a także jest najbardziej efektywna pod względem finansowym. W zakres naszych usług wchodzi również podwykonawstwo na zasadzie „zaprojektuj i wybuduj”. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Doradztwo techniczne
Koncepcja nie jest obowiązkowa, ale pozwala lepiej zaplanować proces budowlany i uniknąć potencjalnych błędów w etapie budowy.
Koncepcja
Oferta
Projekt budowlany
Urzędowa obsługa inwestycji
Uzyskiwanie pozwolenia na budowę
Projekty wykonawcze
Generalne wykonastwo

Skontaktuj się z nami