O nas

Firma Konspekt jest dynamicznie rozwijającą się się rodzinną firmą projektowo-budowlaną działającą na polskim rynku od 2003r.

Naszą główną specjalnością są lekkie i tanie hale stalowe w konstrukcji kratowej. Oprócz hal systemowych, firma posiada duże doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie hal z suwnicami, gdzie doświadczenie i precyzja wykonania stanowią kluczowy czynnik udanej inwestycji. Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferujemy całkowicie kompleksową obsługę klienta. Począwszy od zamysłu budowy hali zapewniamy pomoc przy sprawach administracyjno-prawnych, projekcie, budowie pod klucz, aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Nasze doświadczenie inżynierskie i ciągłe dostosowywanie do nowoczesnych technologii jest gwarantem usług najwyższej jakości.

Kompleksowa obsługa klienta pozwala na optymalny wybór rozwiązań już na etapie koncepcji oraz zapewnia przejęcie odpowiedzialności za wszystkie kolejne etapy inwestycyjne. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy w projektowaniu i wykonawstwie sprawia, że jesteśmy sprawdzonym i pewnym partnerem w interesach. Ukierunkowanie na konstrukcje kratowe zapewnia, że nasz klient otrzyma najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku. Oferujemy produkty na najwyższym światowym poziomie, uwzględniające sprawdzone rozwiązania inżynierskie, dostosowane do nowoczesnych technologii.

Realizacje

Referencje

Certyfikaty