Hale systemowe – modułowe rozwiązania gwarancją optymalizacji budowy

Hale systemowe LIGHT Konspekt © to system lekkich i najtańszych hal stalowych opracowanych przez Konspekt już w 2003 r. Nieustannie udoskonalamy swój system dzięki czemu finalnie uzyskujesz niski koszt budowy hali systemowej. Hale systemowe charakteryzują się dużą sztywnością, możliwie najniższą wagą konstrukcji stalowej przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa, dzięki czemu hale LIGHT Konspekt © spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Otrzymujesz od nas technologię sprawdzoną i pewną. Zastosowanie rozwiązań kratowych dla głównych elementów konstrukcyjnych nadaje powstałej konstrukcji wizualną lekkość. Relatywnie smukłe elementy kratownic, w możliwie najmniejszym stopniu ograniczają dopływ światła dziennego ze świetlików dachowych.

Systemowe hale stalowe LIGHT Konspekt © dostępne są w konfiguracjach:

  • Długość osiowa pomiędzy modułami hali: 6,00m
  • Wysokość użytkowa hali (pod pasem kratownicy): 4,50m, 6,00m
  • Szerokość osiowa hali: 10,00m, 12,00m, 15,00m, 20,00m, 24,00m

Modułowa hala systemowa z płyty warstwowej

Optymalne rozwiązania hal systemowych

Stalowe hale systemowe LIGHT Konspekt © wykonujemy w oparciu o rozwiązania kratowe głównych elementów konstrukcyjnych tj. dźwigarów dachowych, płatwi, słupów. Nasze hale systemowe nie opierają się tylko na optymalizacji konstrukcji stalowej. Możliwie niski koszt budowy hali w odniesieniu do metra kwadratowego powierzchni można uzyskać jedynie podchodząc do budowy hali kompleksowo od wykonania fundamentów po obudowę hali. Nasze hale systemowe bazują m.in. na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej szerokości lekkiej obudowy oraz efektywnym zastosowaniu stolarki w celu minimalizacji odpadów, co długofalowo ma istotny wpływ na środowisko naturalne. Jeżeli chcesz poznać koszt budowy hali systemowej zapoznaj się z naszym kalkulatorem budowy hal systemowych.

Hala systemowa dopasowana do Twoich potrzeb

Niezależnie od przeznaczenia hali systemowej przystosujemy ją do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno halę ogrzewaną z przeznaczeniem na stałe miejsca pracy, chłodnie jak i magazyny obudowane blachą trapezową. Wykonujemy hale systemowe na terenie całej Polski, jednak dużą część projektów zrealizowaliśmy na terenie miasta Kraków. Hale systemowe LIGHT Konspekt © uwzględniają wykonanie murka podwalinowego o wysokości od 20cm do 50cm ponad poziomem zera posadzki, murek ten chroni lekką obudowę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz daje dużą elastyczność w doborze optymalnego modułu lekkiej obudowy.

Przekrój hali modułowej - rysunek techniczny

Modułowa hala systemowa

Załażenia systemu LIGHT Konspekt © to wykonanie konstrukcji modułowej co pozwala na optymalne wykorzystanie konstrukcji stalowej, a również umożliwia szybki i możliwie tani montaż konstrukcji stalowej na budowie. Jeżeli chcesz zaoszczędzić na budowie hali możesz przeprowadzić montaż osobiście, oferujemy pełne wsparcie techniczne, dostawę głównych elementów konstrukcyjnych wraz z materiałami złącznymi na teren budowy, gdzie będziesz mógł przystąpić do samodzielnego montażu hali modułowej.

Hale systemowe – duże doświadczenie zdobywane latami

Firma Konspekt może pochwalić się niemalże 20 letnim doświadczeniem w branży, w trakcie wieloletniej działalności wykonaliśmy liczne realizacje, duża część z nich wykonywaliśmy w rejonie Małopolski. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty budowy hali systemowej LIGHT Konspekt ©.