Hale z płyty warstwowej

Hale z płyty warstwowej są najtańszym rozwiązaniem budowy izolowanej hali przemysłowej. Nasza oferta hal z płyty warstwowej skierowana jest dla inwestorów ceniących wysoką jakość, niską cenę budowy hali, szybkość realizacji, estetykę wykonania oraz dbałość o środowisko naturalne. Stosujemy płyty warstwowe dachowe jak i płyty warstwowe ścienne najwyższej jakości od topowych Polskich producentów. Hale z płyty obornickiej (potocznie hale z płyty warstwowej) to rozwiązanie skierowane nie tylko dla branży rolniczej, są również najczęściej stosowany materiał termoizolacyjny podczas budowy  galerii handlowych. Poznaj koszt budowy hali z płyty warstwowej korzystając z naszego unikalnego kalkulatora.

Hale stalowe z płyty warstwowej

Niemalże 20 letnie doświadczenie w branży sprawiło, że konstrukcja stalowa naszej produkcji jest optymalnie dostosowana do zastosowania płyt warstwowych na hali, odpowiednio zaprojektowana oraz wykonana konstrukcja  daje gwarant trwałości na długie lata. Decydując się na budowę hali z płyty obornickiej wybierasz nie tylko niski koszt użytkowania hali stalowej, ale przede wszystkim szczelność pokrycia, bezpieczeństwo oraz dożywotnie wsparcie techniczne.

Płyty warstwowe w kolorze czarnym na hali w Norwegii

Hala przemysłowa z płyty warstwowej

Hale przemysłowe z płyty warstwowej są najczęściej wybieranym rozwiązaniem do budowy hal przemysłowych. Niezależnie od tego czy pracujesz w branży spożywczej, medycznej, metalowej, motoryzacyjnej, chemicznej czy usługowej w każdym z tych przypadków możesz zdecydować się na budowę hali z płyty warstwowej. Możliwie najkrótszy czas niezbędny do przygotowania projektu oraz budowy sprawia, że ocieplana hala z płyty warstwowej to najlepszy wybór dla inwestorów którzy zamierzają użytkować halę z płyty warstwowej w mniej niż rok od podpisania umowy.

 

Hale magazynowe z płyty warstwowej

Często magazyny jak i składowane materiały wymagają specjalnego traktowania. Odpowiednia temperatura oraz wilgotność hali jest kluczowa dla przechowywania materiałów, optymalne warunki możesz uzyskać budując halę magazynową z płyty warstwowej. Jeżeli planujesz budowę hali magazynowej sprzętu elektronicznego, żywności, mebli czy dzieł sztuki najlepszym rozwiązaniem będzie budowa izolowanej hali z płyty warstwowej.

Hala z płyty warstwowej z budynkiem socjalno biurowym w Krakowie

Hale produkcyjne z płyty warstwowej

Niezależnie od tego jakie towary produkujesz musisz zapewnić odpowiednie warunki oraz  temperaturę pracownikom. Ocieplana hala z płyty warstwowej spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania termiczne stawiane zarówno przez Polskie Prawo budowlane jak i Unię Europejską, która nakłada duży nacisk na dobrą izolacyjność termiczną co wpływa na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do środowiska. Hale produkcyjne z płyty warstwowej to najczęściej stosowane rozwiązanie na jakie decydują się inwestorzy budujący hale produkcyjne. Korzystając z naszej oferty hali z płyty warstwowej otrzymasz halę stalową pokrytą płytami warstwowymi spełniającą wymagania BHP oraz PPOŻ co pozwoli Ci uniknąć problemów z późniejszym odbiorem hali.

Warsztat z płyty warstwowej

Prowadzisz lub planujesz otworzyć warsztat? powinieneś rozważyć budowę warsztatu z płyty warstwowej. Warsztat z płyty warstwowej spełnia wszystkie wymogi prawne jakim musisz sprostać prowadząc warsztat. Łatwość oraz niski koszt rozbudowy hali warsztatowej z płyty warstwowej powoduje, że jest to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących warsztat. Rynek zmienia się dynamicznie, decydując się na budowę hali warsztatowej z płyty obornickiej nie musisz ograniczać się do aktualnej ilości przygotowanych stanowisk, co umożliwi Ci późniejsza rozbudowa warsztatu. Standaryzacja rozwiązań pozwala na rozbudowę zakładu w sposób szybki, tani oraz estetyczny.

Hale z płyty warstwowej – gwarancja jakości oraz trwałości

Hale z płyty warstwowej naszej produkcji wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności,  firma Konspekt na specjalne życzenie klienta wydaje nawet 15-letnią gwarancję na zastosowane materiały oraz roboty budowlane. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego system zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowej oraz płyt warstwowych cena amortyzacji hali z płyty warstwowej wynosi jedynie ok. 20 zł za m2 powierzchni użytkowej w skali roku. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości pozwoli Ci użytkować swoją halę z płyty warstwowej przez okres przewyższający 5 dekad nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów.

Płyty warstwowe widziane od środka hali. Jasna hala doświetlona świetlikiem

Hale z płyty warstwowej – nasze realizacje

Jeżeli interesuje Cię jak wygląda standard wykonania hali z płyty warstwowej naszej produkcji zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami. W trakcie wieloletniej działalności zrealizowaliśmy setki projektów oraz realizacji co sprawiło, że hale z płyty warstwowej wykonywane przez firmę Konspekt są w pełni zoptymalizowane oraz wolne od wszelkich błędów. Jesteśmy producentem hal z płyty warstwowej od niemalże 20 lat, w trakcie działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie dzięki którego stosujemy tylko najbardziej sprawdzone rozwiązania podczas budowy hali z płyty warstwowej.

Chełmek Asfor – Hala produkcyjna

Hala produkcyjna, branża obuwnicza

Norwegia – Hala usługowa fitness

Hala usługowa o konstrukcji stalowej z przeznaczeniem fitness

Kraków Hard – Hala magazynowa z biurem

Hala z antresolą wraz z budynkiem socjalno-biurowym